Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Absolútne výnimočný, reprezentatívny a neuveriteľne priestranný podkrovný byt, zariadený zmesou starožitného, ​​dizajnového a moderného nábytku a veľkým množstvom umeleckých predmetov, leží na najvyššom, 5. podlaží klasického bytového domu s moderným výťahom v historickom jadre metropoly. Byt s čiastočne krytou terasou sa nachádza len pár minút chôdze od námestia Republiky či Týnského chrámu na Staromestskom námestí.

Dispozičné riešenie ponúka otvorenú kuchyňu, veľkú obývaciu izbu s jedálňou, terasou a druhú, "prevádzkovú" kuchyňu, ďalej 2 spálne s en-suite kúpeľňami (jedna spálňa má aj veľký vybavený šatník), toaletu pre hostí a práčovňu s technickým zázemím.

Interiér s nadštandardne vysokými stropmi (až 5 m) presvetľuje množstvo francúzskych aj ateliérových okien a presklené dvere. Klimatizovaná kuchyňa je vybavená spotrebičmi Gaggenau. Na podlahách sú parkety a kvalitné koberce. Byt je vybavený systémom inteligentnej domácnosti a zabezpečovacím zariadením napojeným na PCO, vykurovanie je riešené plynovým kotlom. K jednotke prislúcha pivnica. Terasa čiastočne zatienená pergolou ponúka možnosť príjemného posedenia v úplnom súkromí.

Veľmi atraktívna lokalita v samom centre Prahy a zároveň v bočnej pokojnejšej uličke bez koncentrácie barov a nočných klubov. V susednej budove sídli gymnázium a škôlka, naproti domu je stredná škola a ihrisko. Na dosah ruky je námestie Republiky s obchodným domom Kotva a nákupným centrom Palladium, Staromestské námestie, luxusná Parížska trieda, bývalé Židovské mesto i tajuplná Haštalská štvrť. Miesto je veľmi ľahko dostupné vďaka blízkym električkovým zastávkam aj stanici metra linky B (Námestie Republiky) alebo linky A (Staromestská). V blízkych podzemných garážach možno prenajať parkovacie státie. Zelenú pokojnú oázu predstavuje neďaleká záhrada Za svätyňami, lokalitu ešte spríjemní revitalizácia Revolučnej triedy, z ktorej vznikne moderný bulvár so širokými chodníkmi lemovanými stromami.

Nehnuteľnosť je prenajatá do konca roka 2021.

Interiér 174,7 m2, terasa 22 m2, pivnica.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 334 793 €
 • Poplatky za služby
  9 500 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  175 m²
 • Terasa
  22 m²
 • Celková plocha
  197 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39290
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.