Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 2 izbový

Tichý byt orientovaný do pokojného dvora sa nachádza na 4. podlaží historického, kompletne zrenovovaného paláca s výťahom a kamerovým systémom. Malebné miesto na Malej Strane, len kúsok od Karlovho mosta a Kampy, v pešom dosahu Pražského hradu.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa (so sprchovacím kútom), samostatná toaleta a predsieň.

Kuchyňa je plne vybavená spotrebičmi Siemens, v predsieni a spálni sú priestranné vstavané skrine. Byt presvetľujú veľké okná, na podlahách sú parkety. K ochranným prvkom patria bezpečnostné vstupné dvere, videotelefón a alarm.

Budova stojí v atraktívnej lokalite v susedstve Kráľovskej cesty a zároveň stranou hlavných turistických prúdov. V pohodlnej vzdialenosti je električková zastávka na Malostranskom námestí, 5 minút chôdze vedie k stanici metra Malostranská. V okolí je nepreberné množstvo reštaurácií a kaviarní, k prechádzkam láka park Kampa s romantickou Čertovkou alebo rozľahlý Petřín prístupný lanovkou.

Interiér 62,5 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  647 083 €
 • Poplatky za služby
  4 905 Kč mesačne
 • Celková plocha
  63 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39345
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.