Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, Štúdio

Slnečné klimatizované štúdio v kompletne zrekonštruovanom komplexe ponúkajúcom recepciu, fitness, parkovanie aj strešnú terasu s grilovacím miestom a pôsobivými výhľadmi. Výborná lokalita na rozhraní Vinohradov a Vršovíc priamo pri parku Grébovka, len pár minút MHD od centra.

Plocha juhozápadne orientovanej jednotky na 1. poschodí je rozdelená na hlavnú obytnú miestnosť presvetlenú tromi oknami, ktorú tvorí  kuchynský, jedálenský a spací kút (celkom 17 m2). Byt dopĺňa kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaletu a predsieň.

Komplex bol dokončený v r. 2021. Jednotka je veľmi dobre zvukovo izolovaná, k tepelnej pohode prispieva klimatizácia a možnosť zatienenia okien plisé žalúziami. Útulný pocit dodáva drevená podlaha, kuchynská linka je vybavená indukčnou varnou doskou a teplovzdušnou rúrou Siemens. Vstup do budovy je na čip, dom je vybavený výťahom. Vykurovanie rieši centrálna domová plynová kotolňa. Obyvateľom je k dispozícii recepcia, práčovňa, nonstop fitness a strešná terasa s možnosťou grilovania. K jednotke prislúcha pivnica a 1 vonkajšie parkovacie státie.

Unikátna poloha v neprejazdnej ulici pri železničnom tuneli, v bezprostrednom susedstve romantickej Grébovky a v dosahu všetkého potrebného (supermarketu, reštaurácií, kaviarní, lekárne i športovísk). Necelých 10 minút chôdze je vzdialená električková zastávka, v dochádzkové vzdialenosti bude aj stanica metra novej linky D. Cesta do centra električiek je priama a rýchla, z neďalekého vršovického nádraží možno za 5 minút dôjsť vlakom na Hlavní nádraží.

Podlahová plocha 25,4 m2, pivnica 1 m2, vonkajšie parkovacie státie 11,9 m2.

Aktuálne prenajaté do 09/2023.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  206 359 €
 • Poplatky za služby
  Nezahrnuté
 • Celková plocha
  25 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  1 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  39727
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.