Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Novostavba svetlého a vzdušného bytu so slnečnou lodžiou a záhradou je súčasťou práve vznikajúceho rezidenčného projektu Barrandez-Vous s nadčasovou architektúrou, kvalitným vybavením, nízkou energetickou náročnosťou a predovšetkým úplne novým parkom vytvoreným renomovaným záhradným ateliérom Flera.
Plánovaný termín dokončenia 3. štvrťrok 2022. Záloha na zmluvu budúcu len 10% z kupnej ceny bytu.

Plochu jednotky na 1. podlaží bude tvoriť obývacia izba s prípravou na kuchynskú linku a vstupom na juhovýchodnej lodžiu a záhradu s výhľadom do parku, 2 spálne s prístupom na druhú záhradu smerom do ulice, kúpeľňa, WC a predsieň.

Interiér bude dokončený v kvalitnom štandarde zahŕňajúcom veľkoformátové okná, drevenú trojvrstvovú podlahu (výber z 3 odtieňov), povrch lodžia z dreveného roštu, veľkoformátové obklady, dizajnovú sanitu od popredných výrobcov, bezpečnostné vstupné dvere, interiérové ​​dvere voliteľné z niekoľkých farebných variantov. Garážové státie a pivnicu možné prikúpiť (nie je podmienkou).

Projekt sa stane súčasťou štvrti Barrandov s kompletnou ponukou služieb. V bezprostrednej blízkosti funguje materská a základná škola, supermarkety, pošta, drogéria, reštaurácie, poliklinika, lekáreň alebo bankomaty. K električkovej zastávke je to cca 8 minút chôdze, ešte bližšie je autobusová zastávka. Cesta k stanici metra Smíchovské nádražie trvá električkou necelých 10 minút. Pre cesty autom je výhodou rýchle napojenie na Pražský okruh a Južnej spojku. Štvrť spríjemňuje blízkosť dvoch rozľahlých parkov, Prokopského a Dalejského údolia z jednej strany a Radotínsko-Chuchelského háju z druhej.

Predajná plocha bytu podľa OZ 87,02 m2, lodžia 5,22 m2, záhrady 61,43 m2.

Pre kompletný prehľad jednotiek kontaktujete našu kanceláriu.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Rezervované
 • Podlahová plocha
  87 m²
 • Loggia
  5 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • Záhrada
  61 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  40278
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.