Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Vzdušný a priestorný tichý podkrovný byt sa ako jediný byt na poschodí nachádza na 5. podlaží komorného domu s iba 7 bytovými a 2 nebytovými jednotkami. Obľúbená a pekne upravená lokalita širšieho centra, v pešom dosahu všetkých služieb i parkov.

Súčasnú dispozíciu tvorí veľkoryso poňatý otvorený priestor obývacej izby prepojenej s kuchyňou, výškovo oddelenou jedálňou a zádverím. Ďalej je tu spálňa, pracovňa (príp. druhá spálňa), samostatná toaleta a veľká kúpeľňa so saunou, masážnou vaňou, sprchovacím kútom a nikou na práčku. Okná jedálne poskytujú pekný výhľad na Národné divadlo, v obývacej izbe je krb na drevo.

Jednotka vznikla pri rekonštrukcii domu v r. 1999, vyžaduje teda renováciu a modernizáciu, pri ktorej môže byť takmer 150metrová plocha dispozične upravená. Okná sú drevené strešné s žalúziami, na podlahe je laminát a dlažba. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol Vaillant. Dom je dobre udržiavaný, výťah vedie do medziposchodia. K bytu prislúcha veľká pivnica. Parkovanie pred domom v zóne pre rezidentov.

Bočná jednosmerná ulica zaručuje pokoj, na rovnobežnej hlavnej smíchovskej triede Štefánikova funguje mnoho obchodov, služby, reštaurácie, kaviarne i Švandovo divadlo. Kúsok je záhrada Kinských, ktorá je súčasťou prírodnej pamiatky Petřín, blízko je tiež na nábrežie Vltavy a na Smíchovskú pešiu zónu Andel, cesta do centra alebo k staniciam metra trvá električkou len pár minút.

Interiér 147,53 m2, pivnica 60,89 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  654 657 €
 • Poplatky za služby
  2 418 Kč mesačne
 • Celková plocha
  148 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  40436
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.