Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Nová vstavba mezonetového podkrovného bytu s terasou orientovanou na západ do vnútrobloku vznikla pri rekonštrukcii secesného bytového domu s výťahom. Budova stojí v pokojnej bočnej jednosmernej ulici kúsok od výtonskej náplavky a botanickej záhrady. Z terasy sú krásne výhľady na Petřín, Vyšehrad a na celé vltavské údolie smerom k Podolí. MHD v pešej vzdialenosti (zastávka električky 1 min chôdze, zastávka metra 4 minúty chôdze), centrum dostupné aj na bicykli, všetky služby v pešom dosahu.

Vo vstupnej úrovni bytu (v 7. NP) sa nachádza priestranná predsieň, veľká obývacia izba prístupná cez kuchynský kút (s prípravou na kuchynskú linku), spálňa, kúpeľňa, samostatné wc a predsieň. Schodisko v obývacej izbe vedie do podkrovia, kde je plánovaná hlavná spálňa so šatníkom, kúpeľňou, samostatnou toaletou a komorou a terasou prístupnou z chodby.

Štandard bytu zahŕňa drevené podlahy so vzorom chevron, protipožiarne a protihlukové vstupné dvere Sapeli, interiérové dyhované dvere rovnomennej značky, sanitárnu keramiku Duravit, talianske kúpeľňové batérie Oioli, dizajnové vypínače Legrand, podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach napojené na vlastný plynový kondenzačný kotol, povrch terasy z exotického dreva, prípojka na optický internet a pevnú linku Cetin, bytové dátové rozvody do všetkých obytných miestností, prípojka STA a príprava na klimatizáciu vedúca do všetkých obytných miestností.

Príjemná lokalita so širokým výberom z reštaurácií a kaviarní, u obľúbeného detského ihriska, materskej a základnej školy, gymnázia alebo lekárskej fakulty Univerzity Karlovy. V blízkosti fungujú aj obchody vrátane supermarketu. Cesta do centra trvá len pár minút, a to nielen električkou z blízkej zastávky, ale aj na bicykli po pohodlnej cyklotrase pozdĺž Vltavy.

Podlahová plocha 126,5 m2, terasa 20,7 m2.

Pre záujemcov o väčší byt sa ponúka prepojenie so susednou jednotkou, kedy vznikne táto bytová jednotka o dispozícii 4+1.

Vizualizácie sú iba ilustratívne.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  817 543 €
 • Podlahová plocha *
  127 m²
 • Terasa
  21 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  40694
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa občianskeho zákonníka. Plocha je tvorená súčtom celej plochy jednotky a ohraničená obvodovými stenami.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.