Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Nový penthouse s dvoma balkónmi a 135-metrovou strešnou terasou s výhľadom na vežu kostola sv. Gabriela a okolitý park. Rodinný byt, ku ktorému prislúcha garážové státie, je umiestnený na 4. a 5. podlaží bezbariérovej Vitality Rezidencie so širokou ponukou služieb, priamo pri parku Sacré Coeur a v pešom dosahu smíchovskej pešej zóny Anděl.

Aj napriek tomu, že je jednotka mezonetová, rozkladá sa hlavný priestor v jedinom, vstupnom podlaží. Je tu slnečná otvorená obývacia izba s prípravou na kuchynskú linku, jedálňou a relaxačnou časťou, so zádverím a vstupom na severovýchodne orientovaný balkón, ďalej 2 spálne (obe so vstupom na druhý, juhozápadný balkón), pracovňa/ďalšia izba a dve kúpeľne. O úroveň vyššie sa nachádza priestor, ktorý je možné využiť aj ako pracovňu (je tu prípojka vody a odpadu, možno teda aj vybudovať druhú menšiu kuchynku) obklopený veľkou strešnou terasou, sčasti zazelenenou s prípravou pre vírivku.

Súčasťou štandardu sú dubové parkety s podlahovým vykurovaním, keramická dlažba a obklady Porcelaingres, drevené okná s protihlukovou izoláciou, drevené bezfalcové interiérové ​​dvere, bezpečnostné vstupné dvere, sanitárne zariadenia Villeroy & Boch, sprchovací kút Hüppe a dizajnový vykurovací rebrík Isan Swing. Povrch balkónov a terasy je z bezúdržbových drevoplastových roštov. Vykurovanie zaisťuje centrálna kotolňa, v byte je príprava na klimatizáciu. V budove skolaudovanej v máji 2020 funguje 24-hodinová recepcia a ostraha, je tu spoločenská miestnosť, ktorú je možné využívať na rodinné či priateľské stretnutia, alebo prednášková sála s projektorom využiteľná aj ako kino. V balíčku concierge je zahrnuté upratovanie, zalievanie zelene, venčenie a pod. Kúpna cena zahŕňa garážové státie prístupné výťahom.

Rezidencia s nadčasovou architektúrou stojí priamo pri parku Sacré Coeur a pár krokov od záhrady Kinských. V rýchlom dosahu je tiež kompletná občianska vybavenosť: obchody, reštaurácie, lekárske služby, školy vrátane francúzskeho lýcea. Stanice metra a električkové aj autobusové zastávky v obchodno-zábavnej zóne Anděl sú vzdialené len pár minút chôdze cez upravený park, takmer pri dome stavia priama autobusová linka do centra na Karlovom námestí.

Vo vyhlásení vlatníka vedené ako byt 3 + kk.

Podlahová plocha 128,4 m2, balkóny 9 m2 a 9,5 m2, terasa celkom 134,6 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 129 827 €
 • Poplatky za služby
  18 425 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  128 m²
 • Terasa
  135 m²
 • Balkón
  19 m²
 • Celková plocha
  282 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  41022
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.