Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 8

Byt 4 izbový

Interiér 128 m2, balkón 15 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Slávičie údolie

Priestranný 4-izbový byt umiestnený v novovzniknutom projekte rezidencie Slávičie sa rozprestiera na samostatnom 2. nadzemnom podlaží a disponuje dvoma balkónmi. Mestské bývanie pre tých, ktorí doma hľadajú pokoj, ticho a zeleň. Byt sa predáva v stave shell & core. Plánovaná kolaudácia Q2/2022.

Dispozíciu tvorí vstupná chodba, obývacia izba s vstupom na väčší balkón (11 m2), kuchyňa s špajzou, hlavná spálňa s vstupom na balkón a priestorom pre walk-in šatník, ďalšie dve izby a 2 samostatné kúpeľne. Obývacia izba a dve spálne sú orientované na juh.

Štandard zahŕňa hliníkové okná Aluprof MB-86 s trojsklami, vonkajšie žalúzie Lomax v antracitovej farbe, rekuperačnú jednotku v každej spálni, tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea a bezpečnostné vstupné dvere Defendor. V byte je taktiež podlahové kúrenie a príprava na krb. Vďaka svetlej výške stropov 2,8 m je interiér výnimočne presvetlený. K bytu prislúcha pivnica, možnosť dokúpiť parkovacie státie v garáži alebo na vonkajšom parkovisku. Uzavretý komplex má videovrátnika, spoločné vonkajšie priestory a správcu, ktorý sa postará o údržbu počas celého roku.

Blízko a zároveň dostatočne ďaleko od rušného centra Bratislavy – to je lokalita novovzniknutého uzavretého komplexu rezidencie Slávičie. Nadčasová rezidenčná štvrť je známa množstvom zelene a estetickou architektúrou vrátane niekoľkých ambasád. Čo máte na blízku? Napríklad Vinarium coworking, obchodné centrum Cubicon s reštauráciami a fitness centrom, škôlku Montessori, botanickú záhradu či zoo. Autom sa dostanete na nábrežie Dunaja do 10 minút. Pokiaľ chcete zmenšiť svoju uhlíkovú stopu, zastávka mestskej hromadnej dopravy je vzdialená 5 minút chôdze.

Interiér 128 m2, balkóny spolu 15 m2

Cena € 713 957
Celková plocha 143 m2
Balkón 15 m2
Parkovanie 1x garážové státie za 25 000 Eur
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 41094
Informácie o projekte Rezidencie Slávičie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.