Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 1
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 2
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 3
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 4
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 5
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 6
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 7
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 8
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 9
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 10
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 11
Slávičie údolie, Staré Mesto - Bratislava I | 12
exkluzívne

Byt 2 izbový

Interiér 54 m2, terasa 63 m2

Bratislava I, Staré Mesto, Slávičie údolie

Exkluzívne ponúkame tento 2-izbový byt rozprestierajúci sa na najvyššom 4.podlaží projektu rezidencie Slávičie. Byt disponuje open-plan dispozíciou a veľkometrážnou terasou obklopujúcou jeho tri strany. Mestské bývanie pre tých, ktorý doma hľadajú ticho a zeleň. Byt sa predáva v stave shell & core. Plánovaná kolaudácia Q1/2022.

Dispozíciu tvorí otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, odkiaľ je vstup panoramatickú 63m2 terasu s výhľadmi na mesto a okolitú zeleň. Ďalej spálňa s francúzskym oknom a vstupom na terasu, kúpeľňa a samostatná toaleta.

Štandard zahŕňa hliníkové okná Aluprof MB-86 s trojsklami, vonkajšie žalúzie Lomax v antracitovej farbe, rekuperačnú jednotku v každej spálni, tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea a bezpečnostné vstupné dvere Defendor. V bytoch je taktiež podlahové kúrenie či príprava na krb. Vďaka svetlej výške stropov 2,8 m je interiér výnimočne presvetlený. K bytu prislúcha pivnica, možnosť dokúpiť parkovacie státie v garáži alebo na vonkajšom parkovisku. Uzavretý komplex má videovrátnika, spoločné vonkajšie priestory i správcu, ktorý sa postará o údržbu počas celého roku.

Blízko a zároveň dostatočne ďaleko rušného centra Bratislavy, to je lokalita novovzniknutého uzavretého komplexu rezidencie Slávičie. Nadčasová rezidenčná štvrť je známa množstvom zelene a estetickou architektúrou vrátane niekoľkých ambasád. Čo máte na blízku? Napríklad Vinarium coworking, obchodné centrum Cubicon s reštauráciami a fitness centrom, škôlku Montessori, botanickú záhradu či zoo. Autom sa dostanete na nábrežie Dunaja do 10 minút. Pokiaľ chcete zmenšiť svoju uhlíkovú stopu, zastávka mestskej hromadnej dopravy je vzdialená 5 minút chôdze.

Interiér 54 m2, terasa 63 m2.

Byt je možné prepojiť s 4-izbovým bytom na 3.podlaží, čím by vznikol mezonet s privátnym vstupom výťahom.

Cena € 439 270
Celková plocha 117 m2
Terasa 63 m2
Parkovanie 1x garážové státie za 25 000 Eur
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 41099
Informácie o projekte Rezidencie Slávičie

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.