Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Moderný byt s parkovacím státím je súčasťou reprezentatívneho viladomu s 10 jednotkami, ktorý sa nachádza v príjemnej zelenej rezidenčnej oblasti disponujúcej kompletnou občianskou vybavenosťou. Kvalitné vybavenie bytu aj domu dopĺňa komorné prostredie.

Dispozičné riešenie bytu umiestneného na prízemí ponúka obývaciu izbu s otvorenou kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňu (so sprchovacím kútom a oddelenou toaletou) a vstupnú halu.

K vysokému štandardu patria veľkoformátové dlažby a obklady zo štiepaného kameňa, drevené eurookná s trojsklami, systém inteligentnej domácnosti Loxone, vybavená kuchynská linka, vstup na čítačku odtlačku prsta. K bytu patrí 1 vonkajšie parkovacie státie. K bezpečiu obyvateľov je tu kamerový a zabezpečovací systém, na ich pohodlie slúži výťah a moderná centrálna kotolňa.

Tradičná rezidenčná štvrť poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť aj veľa zelene. V pešom dosahu sú k dispozícii supermarkety, reštaurácia alebo lekáreň, blízko je voľnočasový areál v parku Gutovka. Výhodou je dostupnosť do centra vďaka staniciam metra Strašnická a Skalka aj niekoľkým zastávkam električkových alebo autobusových spojov, v dosahu je aj nová železničná zastávka Praha-Zahradné Mesto.

Interiér 93,44 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  500 313 €
 • Celková plocha
  94 m²
 • Parkovanie
  Parkovacie státie na pozemku
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  41591
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.