Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Priestranný byt s garážovým státím je súčasťou reprezentatívnej bytovej vily s 10 jednotkami. Vila sa nachádza v pokojnej rezidenčnej oblasti plnej zelene, v pohodlnom dosahu všetkých služieb a ponúka kvalitné vybavenie bytu aj domu v príjemnom a komornom prostredí.

Dispozíciu jednotky v 2. podlaží tvorí takmer 50-metrová obývacia izba s otvorenou kuchyňou, 2 spálne, 2 kúpeľne (1 s vaňou, sprchovacím kútom a WC, druhá so sprchovacím kútom a WC), 2 walk-in šatníky a vstupná hala.

K vysokému štandardu patria veľkoformátové dlažby a obklady zo štiepaného kameňa, drevené eurookná s trojsklami, systém inteligentnej domácnosti Loxone, vybavená kuchynská linka, vstup na čítačku odtlačku prsta. K bytu patrí 1 garážové státie v suteréne domu, vjazd do garáže je vyhrievaný. K bezpečiu obyvateľov je tu kamerový a zabezpečovací systém, na ich pohodlie slúži výťah a moderná centrálna kotolňa.

Tradičná rezidenčná štvrť poskytuje všetku občiansku vybavenosť aj veľa zelene. V pešom dosahu je materská a základná škola, gymnázium aj Metropolitná univerzita, k dispozícii sú supermarkety, reštaurácie alebo lekáreň, blízko je voľnočasový areál v parku Gutovka s detskými ihriskami, skateparkom, minigolfom, dopravným ihriskom alebo lanovým centrom. Výborná je dostupnosť centra vďaka staniciam metra Strašnická a Skalka a niekoľkým zastávkam električkových alebo autobusových spojov, v dosahu je aj nová železničná zastávka Praha-Zahradné Mesto.

Interiér 133,27 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  737 930 €
 • Celková plocha
  134 m²
 • Parkovanie
  Garážové státie
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  41592
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.