Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Štúdio 2.3

V novom komplexe LuxApartments exkluzívne ponúkame na predaj moderné štúdio. Apartmán sa nachádza priamo vedľa golfového rezortu Penati, avšak je vhodný nielen pre milovníkov golfu, ale aj pre ľudí hľadajúcich víkendový únik z ruchu veľkomesta.

Dispozíciu apartmánu tvorí vstupná chodba, kúpeľňa s prípravou na sprchový kút, toaleta, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálenskou časťou. Izba umožňuje vstup na loggiu s výhľadom na jazero. K bytu prináleží vonkajšie parkovacie státie. Pivničnú kobku je možné dokúpiť.

Všetky byty v projekte majú priamy výhľad na jazero a predávajú sa v stave white walls. Stavba je moderná a ekologická z CLT panelov vyrábaných na mieru v Rakúsku, celkové prevedenie stavby je s vysoko kvalitných prírodných materiálov. Vybavenie zahŕňa vypínače a zásuvky značky NIKO, vzduchotechnika MITSUBISHI, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere, exteriérové tienenie Lockscreen.

Malebná a pokojná lokalita predstavuje dokonalý odpočinok v objatí prírody a súkromného rezortu Penati Golf resort s najlepším golfovým ihriskom na Slovensku, necelých 100 km od Bratislavy i Brna (väčšina cesty po diaľnici). V rozľahlom areáli rozprestierajúcom sa na niekoľko hektárovom pozemku sa dá oddychovať na množstvo spôsobov: okrem golfu je tu možnosť cykloturistiky, nordic walking, peších prechádzok, vodných bicyklov, člnkovania a plávania na jazere, ako i oddych na súkromnej pláži. Na svoje si prídu priaznivci športového rybolovu, tenisu či inline korčúľ. Nechýba ani detské ihrisko a reštaurácia.
V blízkosti Penati Golf Resort sa plánuje vybudovať nové centrum s wellness, farmárskymi potravinami, fresh marketom, reštauráciou či 24-hodinovým fitness.

Interiér 24 m2, loggia 9 m2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Podlahová plocha
  32 m²
 • Loggia
  9 m²
 • Celková plocha
  41 m²
 • Parkovanie
  vonkajšie parkovacie státie
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  A
 • Referenčné číslo
  41658
 • Informácie o projekte
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Trnavský kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.