Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Zrekonštruovaný byt s praktickou dispozíciou v samom centre mesta, v pekne upravenom historickom bytovom dome stojacom v bočnej ulici pri námestí Republiky.

Plocha bytu je rozdelená na obývaciu izbu s kuchyňou, predsieň a 2 spálne s vlastnými kúpeľňami. Jedna kúpeľňa má sprchovací kút, druhá veľkú vaňu a sprchovací kút, obe sú s WC. Obývacia izba a 1 spálňa smerujú na juh do ulice, druhá spálňa na sever do vnútrobloku.

Rekonštrukcia bytu prebehla v r. 2013 za dohľadu pamiatkarov. Boli tu zachované a zrenovované niektoré pôvodné remeselné prvky (dvojkrídlové dvere v spálni a špaletové okná, ktoré boli repasované a do vonkajšieho okna boli dosadené dvojsklá). Okná majú elektricky ovládané žalúzie. Obývacia izba je klimatizovaná, vykurovanie zaisťuje plynový kotol. Systém inteligentnej domácnosti umožňuje diaľkové ovládanie vypínačov (funkcie je možné ďalej rozšíriť). Kuchynská linka bola vyrobená na mieru, úložný priestor je riešený veľkoryso poňatými vstavanými skriňami. Podlahy sú laminátové. V dome nie je výťah.

Dom je súčasťou historickej časti Nového Mesta Petrská štvrť, ktorá bola osídlená už v 13. storočí. Väčšina tu stojacich budov pochádza z 20. a 30. rokov 20. storočia. V bezprostrednom okolí fungujú školy, obchody, reštaurácie a kaviarne, blízko je do OC Palladium alebo obchodného domu Kotva, kde je možné prenajať dlhodobé parkovacie státie. Len pár krokov od domu je vzdialená električková zastávka a stanica metra Námestia Republiky, v pešom dosahu je aj prestupná stanica Florenc.

Interiér 71 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  575 185 €
 • Poplatky za služby
  2 715 Kč mesačne
 • Celková plocha
  71 m²
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  41679
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.