Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Horský apartmán, najväčší v tomto dome, rekreačnom objekte s bazénom, detským ihriskom a ďalším zázemím uprostred CHKO Jizerské hory. Ideálna poloha priamo pri zjazdovke, turistických chodníkoch aj v blízkosti reštaurácií alebo prírodného kúpaliska. Jednotka je kolaudovaná ako nebytový priestor určený na rekreáciu.

Dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchynským a jedálenským kútom, 1 priechodná izba, 2 samostatné spálne, šatník, kúpeľňa, toaleta a predsieň.

Dom bol v r. 2018 starostlivo a nákladne zrekonštruovaný. Na podlahách je keramická dlažba (v spálňach celoplošné koberce), plastové okná v dekore dreva majú trojsklá, siete proti hmyzu a blackout zatienenia. Interiér zútulňujú masívne trámy a drevené stropy. Voda je z vlastnej studne, odpady zvedené do nádrže. Vykurovanie je riešené automatickým systémom tepelného čerpadla voda-voda. Majitelia môžu využívať salónik, detskú herňu, lyžiareň/sušiareň a wellness zónu s bazénom, saunou a vírivkou. Na záhrade je množstvo herných prvkov, trávnatá plocha ponúka dostatok priestoru na relaxáciu alebo cvičenie na čerstvom vzduchu. Príchod až k domu je po asfaltovej komunikácii.

Nádherné pokojné miesto pri 120 rokoch starého lesa plného húb a čučoriedok a pri krištáľovo čistej riečke. Zároveň tiež v rýchlom dosahu služieb: necelé 2 kilometre je vzdialená predajňa potravín alebo pošta. Priamo pri dome je ski areál, 20-minútová prechádzka vedie k neďalekej vodnej nádrži. Okolie ponúka množstvo trás pešo aj na bicykli, v zime na bežkách, blízko je trasa Jizerské 50. Miesto je vzdialené cca 30 minút jazdy autom od Liberca a 1,5 hodiny od Prahy.

Podlahová plocha 102,5 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  417 457 €
 • Celková plocha
  103 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  B
 • Referenčné číslo
  41750
 • Na stiahnutie

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Liberecký kraj

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.