Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

Výnimočný, veľkoryso riešený penthouse s umeleckou dušou a 2 priestrannými terasami, z ktorých jedna poskytuje panoramatický pohľad na významné pamiatky vrátane Pražského hradu. Byt sa nachádza v najvyšších podlažiach pekne upraveného secesného domu s výťahom stojaceho v noblesnej štvrti Vinohrady, iba minútu chôdze od námestia Mieru a ikonickej fontány, v krátkej dochádzkovej vzdialenosti od romantického parku Grébovka.

V prvej, spoločenskej časti, bytu je otvorený obytný priestor s kuchyňou, jedálňou, krbom a terasou, pokojovú zónu tvorí vtupné lobby, 2 spálne s privátnymi kúpeľňami a šatňami, navyše je tu pracovňa. Jednoduchou úpravou je možné dispozíciu upraviť a vytvoriť 4 samostatné spálne. V najvyššom podlaží je strešná terasa s pohľadnicovými výhľadmi. Všetky úrovne bytu prepája schodisko s remeselne spracovaným zábradlím.

Interiér presvetľuje množstvo klasických aj ateliérových okien a širokých balkónových dverí. Ateliérové ​​okná majú elektrické ovládanie. Podlahy sú drevené alebo s dlažbou z „půdovek“, k autentickému štýlu prispievajú priznané trámy a steny z lícových tehál. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi Miele. Kúpna cena zahŕňa všetko zabudované vybavenie aj audio systém Sonos. K vybaveniu ďalej patrí alarm.

Klasický vinohradský bytový dom stojí v bočnej jednosmernej ulici vedúcej k námestiu s fontánou od sochára M. Beščeca. Stanica metra a električkové zastávky na náměstí Míru sú vzdialené necelých 5 minút chôdze. V bezprostrednom okolí funguje plno škôl vrátane Lauderovej MŠ, ZŠ a gymnázia, plno kaviarní, reštaurácií i obchodov. Lokalitu ešte spríjemňuje rozľahlý upravený park Grébovka, v pešom dosahu sú aj Riegrove sady.

Interiér 344,22 m2, terasy 38,58 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 847 576 €
 • Podlahová plocha *
  344 m²
 • Terasa
  39 m²
 • Celková plocha
  383 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42057
 • Na stiahnutie
* Výmera jednotky podľa bytového zákonníka. Plocha je tvorená súčtom vnútornej výmery všetkých miestností.

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.