Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Klimatizovaný penthouse s privátnym prístupom výťahom a s juhovýchodnou terasou, odkiaľ je Praha ako na dlani, sa nachádza v podarenom rezidenčnom projekte zasadenom do vilovej štvrti v obľúbenej časti Prahy 5 Na Hřebenkách.

Dispozícia bytu v najvyššom, 7. podlaží sa v súčasnosti skladá z viac ako stometrového otvoreného obytného priestoru, 1 spálne s en-suite kúpeľňou a walk-in šatníkom s prípojkou na práčku, druhej kúpeľne, ďalších dvoch miestností - teraz využívaných ako domáce kino a posilňovňa a predsiene s priamym výstupom z výťahu.

Komorný projekt so 17 bytmi bol dokončený v r. 2009, ponúkaný byt je jediným na poschodí. Interiér presvetľujú veľkoformátové okná s elektricky ovládanými predokennými žalúziami. Súčasťou vybavenia je klimatizácia vo všetkých izbách, systém inteligentnej domácnosti Crestron, vyhrievaná podlaha v kúpeľniach (elektrické rošty), podlahové konvektory (zdrojom tepla je centrálna domová kotolňa), kompletná kuchyňa so spotrebičmi Miele (vrátane vinotéky) a doskou z Technistone, bezpečnostné vstupné dve a sanita Riho. Na relaxáciu je na veľkej slnečnej terase pripravená vírivka a sauna. K bytu patria 2 garážové státia a pivnica.

Atraktívna lokalita na pomedzí Prahy 5 a 6 poskytuje množstvo zelene, široké možnosti športového vyžitia a jednoduchú dostupnosť smíchovského centra Anjel so všetkými službami. Priamo od domu je možné vyraziť do parku Ladronka alebo Petřínskych sadov, blízko je aj záhrada Klamovka alebo park Sacré Coeur, v dosahu je medzinárodná súkromná aj štátna materská škola, základná škola alebo francúzske lýceum. Takmer pri dome je autobusová zastávka, pri cestách autom je výhodou blízky vjazd do tunelového komplexu.

Interiér 164,99 m2, terasa 127,56 m2, pivnica 4,05 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 111 722 €
 • Poplatky za služby
  15 200 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  165 m²
 • Terasa
  128 m²
 • Celková plocha
  293 m²
 • Parkovanie
  Áno
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42276
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.