Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 2 izbový

Západne orientovaný byt s nádherným výhľadom na Petřín je umiestnený na 2. podlaží domu z r. 1929, stojaceho v neprejazdnej časti Hellichovej ulice so stromoradím priamo pri Seminárskej záhrade. Malostranská štvrť so svojim pôsobivým géniom loci ponúka blízkosť centra, parkov a všetkých služieb.

Plocha bytu je rozdelená na obývaciu izbu, spálňu, kúpeľňu s vaňou, samostatnú toaletu a vstupnú chodbu s kuchynským kútom. Okná oboch izieb poskytujú veľmi pekné výhľady.

Podlahy sú drevené, veľa denného svetla do interiéru prepúšťajú veľké nové špaletové okná. Vykurovanie plynové. K bytu prislúcha pivnica. Budova je zrekonštruovaná (strecha, spoločné priestory, rozvody elektriny, stúpačky), prebehne rokovanie SVJ o vstavaní výťahu.

Dom sa nachádza len pár krokov od električkovej zastávky, stanica metra je vzdialená 4 minúty jazdy. V bezprostrednom okolí funguje športovisko a množstvo kaviarní, reštaurácií a obchodov. Pešo je možné dôjsť na ostrov Kampa s tajuplnou Čertovkou, do Petřínskych sadov aj na Karlov most.

Interiér podľa zamerania 52,1 m2, podľa vyhlásenia vlastníka 48,5 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  468 365 €
 • Poplatky za služby
  2 472 Kč mesačne
 • Celková plocha
  52 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42563
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.