Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 4 izbový

Unikátne bývanie vo šľachtickom paláci na Malej Strane s barokovými stropnými maľbami a porcelánovou pecou. Reprezentatívny byt zaujme najmä svetlými a priestrannými miestnosťami s dobovou atmosférou a súčasne ponúka praktické dispozičné usporiadanie a množstvo úložných priestorov.

Dispozíciu bytu na 2. poschodí tvorí veľkoryso poňatá obývacia izba s jedálňou, samostatná kuchyňa, 2 spálne, 3 kúpeľne, pracovňa s knižnicou, veľká vstupná hala a chodba.

K vybaveniu patrí historická kachľová pec, masívne parkety ukladané do kríža, pôvodné stropné maľby a štuková výzdoba, dvojkrídlové masívne dvere, kompletná moderná kuchynská linka so spotrebičmi Miele, veľké vstavané skrine. Vykurovanie plynovým kotlom. Dom prešiel v r. 2011 rekonštrukciou, zachovávajúcou jeho jedinečnú atmosféru. Výťah v dome nie je, prístup do bytu je po nízkych pohodlných schodoch z masívneho dreva. K jednotke prislúcha komora na poschodí a veľký podkrovný úložný priestor.

Zrekonštruovaný barokový palác, ktorého história siaha až do r. 1400, sa nachádza v pokojnej bočnej ulici neďaleko Pražského hradu a parku Kampa. Električková zastávka je vzdialená minútu chôdze, ďalšiu minútu električkou je potom stanica metra Malostranská. Bezprostredné okolie poskytuje širokú ponuku reštaurácií, kaviarní a bistier, sú tu galérie, obchody vrátane predajní potravín alebo pošta.

Interiér 199 m2, komora na poschodí 9,9 m2, pôdny úložný priestor 39 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1
 • Pôdorys 2

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  2 218 570 €
 • Celková plocha
  199 m²
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42577
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.