Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 5 izbový

Byt s veľkou súkromnou terasou umožňujúcou umiestnenie sauny aj vírivky bol dokončený v r. 2022 na najvyššom podlaží klasického bytového domu v lukratívnej časti Prahy 6 - Dejvice, len pár krokov od stanice metra a električkovej zastávky, v pokojnej bočnej ulici.

Podkrovný byt je možné využívať ako jeden celok, alebo ako 2 oddelené časti. Hlavnú časť o veľkosti 190 m2 tvorí obývacia izba s priestorom pre jedáleň, samostatná kuchyňa so schodiskom na terasu, spálňa s en-suite kúpeľňou (sprcha, WC, bidet a umývadlo), pracovňa s možnosťou rozšírenia o galériu, ďalšia spálňa a kúpeľňa (rohová vaňa, sprchovací kút, WC, bidet a dvojumývadlo). Z terasy sa otvára výhľad na Pražský hrad.
Druhá časť (49 m2), vhodná napríklad pre starých rodičov, au-pair, návštevy či dospievajúce deti, obsahuje obytnú miestnosť s prípravou na kuchynský kút, kúpeľňu (rohová vaňa, WC, bidet, umývadlo), technickú miestnosť a predsieň. Nad obytným priestorom je možné vytvoriť 2. úroveň so spacím kútom.

Interiérové ​​dvere sú značky Hanák, podlahové kúrenie Rehau, v každej miestnosti dátové a TV rozvody, je tu aj zabezpečovací a protipožiarny systém aj vstupný kamerový systém, príprava na klimatizáciu a pre plynový krb, príprava na predokenné rolety alebo na systém inteligentnej domácnosti. Podlahy sú drevené a s keramickou dlažbou. Vykurovanie zaisťujú dva plynové kotly. Terasa zaručujúca dokonalé súkromie je pripravená na umiestnenie presklenej sauny a vírivky. V dome je nový výťah. Parkovať je možné na ulici pred domom vo fialovej zóne, v blízkosti sú aj podzemné garáže.

Okolie je plné obchodov, reštaurácií, kaviarní i detských ihrísk, pár krokov od domu sa konajú obľúbené farmárske trhy so streetfood zónou, v dosahu sú medzinárodné školy. Spojenie s centrom je vďaka blízkej stanici metra i električkovej zastávke veľmi rýchle, autom sa dá behom chvíľky napojiť na tunelový komplex, krátka je aj cesta na letisko. Prechádzkou cez diplomatickú štvrť sa dá dostať do Stromovky, ďaleko nie je ani do Letenských sadov alebo na Hradčany.

Výmery podľa vyhlásenia vlastníka - Interiér 238,5 m2, terasa 51 m2.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  1 584 324 €
 • Poplatky za služby
  6 716 Kč mesačne
 • Podlahová plocha
  239 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  290 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  42975
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.