Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 2 izbový

Byt plný denného svetla, ktorý sa nachádza v 3. podlaží bytového domu z r. 2004, ponúka pohodlné a bezpečné bývanie v lokalite širšieho centra, garážové státie v suteréne domu a krásny výhľad na zrevitalizované Komenského námestia s parkovou úpravou.

Účelnú dispozíciu tvorí obývacia izba s kuchyňou a jedálenským priestorom, veľká rohová spálňa s pracovným kútom, kúpeľňa (so sprchovacím kútom, umývadlom, WC a vykurovacím rebríkom) a vstupná chodba.

Veľa svetla prepúšťajú veľké eurookná, laminátové podlahy plávajúce. Vykurovanie je centrálne. Kúpna cena zahŕňa garážové státie, výhodne umiestnené hneď pri výťahu, z ktorého sa vystupuje priamo pri byte. Bytovú jednotku je možné zakúpiť aj samostatne bez garáže. Obyvateľov domu chráni ostraha, k dispozícii je im zelený vnútroblok, ktorý bude v blízkej dobe revitalizovaný.

Priamo v budove funguje supermarket, reštaurácia, lekáreň, pošta alebo čistiareň odevov, ďalšie služby sú v bezprostrednom okolí. Minútu chôdze od domu stavia autobus, ktorým sa dá rýchlo dostať k prestupnej stanici metra Florenc, v pešom dosahu je aj zastávka električky. Do centra je možné sa rýchlo dostať aj na bicykli po bezpečnej cyklotrase, ktorá vedie parkom na vrchu Vítkov a potom po bývalej železničnej trati.

Interiér 53,8 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  366 113 €
 • Poplatky za služby
  4 826 Kč mesačne
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkovanie
  Garážové státie
 • Pivnica
  -
 • PENB
  C
 • Referenčné číslo
  43077
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.