Svoboda & Williams používa súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
Ok

Informácie

Byt, 3 izbový

Kompletne zariadený byt s dvoma balkónmi je súčasťou upraveného domu s výťahom. Budova sa nachádza v bočnej ulici lemovanej stromami, v obľúbenej štvrti Vinohrady, len pár krokov od zastávky električky a v blízkosti parku Grébovka.

Dispozíciu bytu na 3. podlaží tvorí svetlá obývacia izba s balkónom, samostatná kuchyňa s balkónom, dve spálne, kúpeľňa so sprchou a WC, komora (možnosť WC) a predsieň. Jedna zo spální je orientovaná do pokojného vnútrobloku. Byt je na predaj vrátane kompletného zariadenia.

Na podlahách sú parkety a dlažba, okná sú drevené, pôvodné dvere boli citlivo renovované. Vybavenie ďalej zahŕňa kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi, domový videotelefón, vykurovanie plynovým kotlom. Po dohovore možnosť prenájmu parkovacieho státia vo dvore.

Vynikajúca lokalita so všetkým potrebným pre príjemné mestské bývanie: električková zastávka 2 minúty chôdze, stanica metra linky C (I. P. Pavlova) aj A (Námestie Mieru) tiež v dochádzkovej vzdialenosti rovnako ako všetky služby – reštaurácie, kaviarne, bankomaty, lekárne, školy, pošta, nákupy na farmárskom trhu, v malých obchodoch aj supermarkete. Možnosť prechádzok či športu ponúkajú blízke parky Grébovka a Folimanka, kultúrne vyžitie potom napríklad Vinohradské divadlo. Cesty autom zjednodušuje neďaleký nájazd na magistrálu.

Interiér 86,56 m2, balkóny 2 a 3 m2.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  690 647 €
 • Podlahová plocha
  87 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  92 m²
 • PENB
  E
 • Referenčné číslo
  43133
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.