Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Byt s vysokými stropmi, balkónom a veľkými nepriechodnými izbami má pôsobivú orientáciu na juhozápad do ulice aj na severovýchod do tichého zeleného vnútrobloku. Lokalita umožňuje pohodlné bývanie v bezprostrednej blízkosti všetkých služieb, centra i parkov.

Dispozícia bytu na 2. poschodí sa skladá z obývacej izby s balkónom, samostatnej kuchyne, 2 spální, kúpeľne a samostatnej toalety. Súčasťou ponuky je aj štúdia na možnú úpravu existujúcej dispozície z 3 + 1 na 4 + kk.

V byte sú pôvodné dvere vrátane mosadzných kľučiek, laminátové podlahy, drevené špaletové okná s dvojsklami. Kúrenie je ústredné plynové. K bytu prislúcha pivnica. Historický dom je po čiastočnej rekonštrukcii, na fasáde zaujme maľba znázorňujúca mytologickú postavu Vlastu z Dievčenských vojen, v spoločných priestoroch sú ďalšie pôsobivé pôvodné remeselné prvky, napríklad dvere so zdobenými sklenenými výplňami, zábradliami a mriežkami. Dom je bez výťahu.

Štvrť Holešovice vyniká širokou občianskou vybavenosťou, na každom rohu sú kaviarne, bistrá, reštaurácie aj malé obchody. Neďaleko domu na Řezáčovom námestí sa konajú farmárske trhy, blízko je aj nové obchodné centrum, pár minút chôdze vedie k materskej a základnej škole. Oblasť ponúka aj bohaté kultúrne vyžitie, stojí tu Národná galéria, artové kino Bio Oko i Výstavisko, v pešom dosahu bude aj nová budova Českej filharmónie. Štvrť obklopujú lesoparky Stromovka a Letenské sady. Cesta do centra električiek zo zastávky priamo od domu trvá okolo piatich minút, v dochádzkovej vzdialenosti je stanica metra Vltavská.

Podlahová plocha 106,1 m2, balkón 2 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  544 487 €
 • Podlahová plocha
  106 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  108 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  43191
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.