Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 3 izbový

Priestranný klimatizovaný byt s priamym výhľadom na ikonickú stavbu Trójskeho zámku je umiestnený v 2. podlaží historickej budovy v prémiovom komplexe dokončenom v r. 2021. Súčasťou rezidencie je vnútroblok s upravenou zeleňou, nonstop recepcia, ostraha a podzemná garáž. V kúpnej cene sú zahrnuté 2 garážové státia.

Dominantou bytu je viac ako 50-metrová rohová obývacia izba s oknami umožňujúcimi nerušený výhľad do zámockého parku. Ďalej sú tu 2 spálne, kúpeľňa, samostatná toaleta, 2 komory a vstupná chodba so schodiskom. V obývacej izbe je príprava na kuchyňu.

Štandard vybavenia zahŕňa klimatizáciu, parketové podlahy, taliansku dlažbu a obklady v kúpeľni, optický kábel, videotelefón a prípravu na systém inteligentnej domácnosti aj zabezpečovací systém. K bytu prislúchaje pivnica.

Rezidencia stojí v mieste dávnej rybárskej osady, dlhá história osídlenia dodáva lokalite pôsobivú atmosféru. K nej prispieva aj množstvo zelene, len pár krokov vedie k viniciam v botanickej záhrade, do zoologickej záhrady aj do Stromovky. V bezprostrednej blízkosti vedie obľúbená cyklotrasa pozdĺž Vltavy, v pešom dosahu je tenisová a bedmintonová hala. Dopravné spojenie zaisťujú rýchle a časté autobusové spoje k stanici metra linky C Nádraží Holešovice, autom sa dá ľahko vojsť do tunelového komplexu Blanka alebo nabehnúť na magistrálu.

Podlahová plocha 149,1 m2, pivnica 6,4 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Vybavenie

 • Výťah

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  929 376 €
 • Celková plocha
  149 m²
 • Parkovanie
  2 garážové parkovacie miesta
 • Pivnica
  Áno
 • PENB
  D
 • Referenčné číslo
  43270
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.