Používáme súbory cookies na zlepšenie vašich užívateľských skúseností. Kliknutím na „OK“ vyjadrujete svoj súhlas.
OK

Informácie

Byt, 4 izbový

Priestranný byt s vysokými stropmi, dôstojným interiérom a praktickou dispozíciou je súčasťou veľmi pekne upraveného domu stojaceho v jednej z najkrajších ulíc na Letnej. Na rozhraní Prahy 6 a 7, v blízkosti Stromovky aj Letenských sadů.

Byt na 1. poschodí je rozdelený na priechodnú obývaciu izbu s juhozápadným arkierom, samostatnú kuchyňu s jedálňou, pracovňu, 2 izby do vnútrobloku (teraz spojené vo veľkoryso pojatú spálňu so šatníkom), centrálnu vstupnú halu, kúpeľňu, komoru a technickú miestnosť s prípojkou na práčku a vývodom vody, kde je možné urobiť druhú kúpeľňu (so sprchovacím kútom).

Na podlahách sú perfektne zachovalé parkety, repasované okná majú pôvodné kľučky, dvere originálnej sklenenej vitráže. V hale je zbrúsené a opravené terrazzo, pôvodné je aj drevené obloženie jednej steny, drevené ostenie okien a kryty radiátorov. V obývacej izbe je replika mramorového krbu, mramor je použitý aj na pracovnú dosku v kuchyni. Na varenie a vykurovanie slúži plyn. V dome je nový výťah, spoločné priestory sú vo veľmi dobrom stave.

Atraktívne miesto leží v dosahu všetkého potrebného. Ulica je lemovaná z oboch strán vyrastenou alejou vedie priamo do Stromovky, blízko je aj do Letenských sadů. V pešom dosahu je materská a základná škola aj gymnázium, supermarkety, množstvo obchodov, kaviarní, bistier a reštaurácií, lekárske služby i športoviská. Cesta do centra trvá pár minút  niektorou z početných električkových liniek, rýchle je spojenie k stanici metra Hradčanská alebo Vltavská. Autom je možné ľahko vojsť do tunelového komplexu.

Podlahová plocha 124,9 m2.

Okrem bežných prehliadok nehnuteľností ponúkame aj videoprehliadky v reálnom čase cez WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype atď.

Pôdorys

 • Pôdorys 1

Prehľadová tabuľka

 • Predajná cena
  Cena na vyžiadanie
 • Celková plocha
  125 m²
 • Parkovanie
  -
 • Pivnica
  -
 • PENB
  G
 • Referenčné číslo
  44208
 • Na stiahnutie

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Pozrite sa aj na ďalšie byty v lokalite Hlavné mesto Praha

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Lokalita
Parametre
Veľkosť
Min.
Max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpätie
Cena min.
Cena max.