Všetky správy

23. marec 2020

Svoboda&Williams aktuálne zabezpečuje videoprehliadky v reálnom čase

V súvislosti so súčasnými opatreniami, ktoré obmedzujú osobný kontakt na minimum, ponúkajú makléri Svoboda & Williams okrem bežných prehliadok nehnuteľností tiež videoprehliadky v reálnom čase. Klienti si tak môžu nehnuteľnosti na predaj i na prenájom prezrieť z pohodlia domova, a to prostredníctvom služieb WhatsApp, FaceTime, Skype, Messenger a ďalšie.

"Videoprehliadky nie sú na realitnom trhu žiadnou novinkou, avšak súčasná situácia nás podnecuje k tomu, aby sme k sprostredkovaniu prehliadok nehnuteľností pristupovali ešte o niečo viac inovatívne. S našimi maklérmi si tak klienti môžu dohodnúť prehliadku rovnako, ako keby sa šli na byt či dom pozrieť v skutočnosti, s tým rozdielom, že prebehne v dohovorenom čase pomocou videohovoru. Oproti vopred natočeným prehliadkam má tento formát veľkú výhodu v bezprostrednej interakcii klienta s maklérom," vysvetľuje David Martan, vedúci slovenskej pobočky Svoboda & Williams.

V prípade záujmu o videoprehliadku nehnuteľnosti kontaktujte maklérov Svoboda & Williams, ktorí sa s vami dohodnú na ďalšom postupe. Pre klientov, ktorí preferujú osobný kontakt, sú stále dostupné i štandardné prehliadky.

Videoprehliadky v reálnom čase | Svoboda & Williams

Novo zaradené nehnuteľnosti e-mailom Pravidelne každý mesiac Vás budeme informovať o novo zaradených nehnuteľnostiach na predaj a prenájom.
Nižšie prosím zadajte svoj e-mail.

Chcem dostávať novinky

Ďakujeme za Váš záujem. Registrácia k newslettru prebehla v poriadku.